Відображаються усі з 7 результатів

Олія з твердим воском OSMO Hartwachs-Öl Original

(3011) глянць
(3032) шовково-матовий
(3062) матовий
(3065) напівматовий
515 грн

Олія з твердим воском з антиковзаючим ефектом OSMO HARTWACHS-ÖL Anti-Rutsch

(3088) напівматовий ст. до ковз. R9
(3089) шовк.-матовий ст. до ковз. R11
515 грн

Олія з твердим воском прозора OSMO HARTWACHS – ÖL Farbig

(3040) білий
(3041) натур /матовий
(3067) світло-сірий
(3071) мед
(3072) бурштин
(3073) терра
+2
(3074) графіт
(3075) чорний
515 грн

Олія кольорова OSMO DEKORWACHS Transparente töne

(3102) бук димчастий
(3103) дуб світлий
(3111) білий
(3118) сірий гранит
(3119) сірий шовк
(3123) клен
+9
(3136) береза
(3137) вишня
(3138) махагон
(3143) коньяк
(3144) лапаччо
(3161) венге
(3164) дуб
(3166) горіх
(3168) антік
515 грн

Кольоровий бейц на олійній основі OSMO ÖL – BEIZE

(3501) білий
(3512) сріблясто-сірий
(3514) графіт
(3516) ятоба
(3518) світло-сірий
(3519) натуральний
+4
(3541) гаванна
(3543) коньяк
(3564) табак
(3590) чорний
515 грн

Чому натуральна олія для паркету залишиться актуальною?

Як ви вважаєте, чому серед сьогоднішнього розмаїття будівельних матеріалів дерево не поступається аналогам і залишається найпопулярнішою сировиною для виготовлення підлог, паркету, сходів та інших виробів? Це вічна класика, естетика, яка несе затишок і комфорт у наші домівки. Але крім багатого зовнішнього вигляду є ще низка аргументів на користь дерев’яних покриттів і виробів:

  • Довговічність та надійність. Цей матеріал при правильному догляді готовий служити століттями, радуючи не одне покоління.
  • Органічність та екологічність. Дерево – натуральна сировина. Його особлива цінність у тому, що цей матеріал не виділяє запахів і токсичних випаровувань, дихає і чудово підходить для використання в житлових приміщеннях.
  • Престижність та респектабельність. Напольне покриття, сходи з дерева завжди вигідно підкреслюють будь-який інтер’єр, створюючи атмосферу затишку в домі.
  • Ремонтопридатність. Напольні покриття та навіть сходи з дерева без проблем піддаються реставрації та ремонту, а завдяки якісним доглядовим засобам, таким як олія для паркету, навіть не новим виробам можна подарувати “друге життя”.

Олія віск OSMO для паркету – дбайливий та ефективний догляд

Для тривалого терміну експлуатації та доглянутого вигляду, напольні покриття та сходи, виготовлені з дерева, вимагають грамотного догляду. Для їх збереження потрібно проводити обробку спеціальними засобами. Олія віск Osmo для паркету служить чудовим бар’єром, який зберігає структуру матеріалу, покращуючи зовнішній вигляд. При цьому є екологічно безпечною для людини.

Крім того, використовуючи олію з твердим воском або олію для дерев’яних сходів, ви захищаєте матеріал від розвитку різноманітних неблагополучних процесів: ураження цвіллю, поява комах і мікроорганізмів. Олійні склади надають поверхням гідрофобні властивості (відштовхуючі вологу), забезпечують збереження матеріалу на довгі роки, підвищують зносостійкість.

Також пам’ятайте, дерево не любить різких перепадів температур і прямих сонячних променів.

Яку олію для дерев’яної підлоги вибрати?

Сьогодні пропозиція асортименту олій по догляду за виробами з дерева на ринку просто величезна. Але якщо ви хочете отримати дійсно кращий результат, не йдіть на компроміс з якістю, беріть перевірену продукцію для внутрішніх робіт – OSMO.

У лінійці представлено олію для підлоги з різними властивостями, наприклад, ви можете купити безбарвні олії або з пігментом – вони дозволяють легко досягти бажаного кольору, крім того всі олії з цієї лінійки чудово змішуються, що дозволяє досягти саме того відтінку, який вам подобається.

Великим попитом користуються засоби з антислизьким ефектом, все залежить від місця застосування. Є олії для покриття поверхонь з твердих або темних порід деревини.

Основними аргументами на користь цієї лінійки є те, що олія з твердим воском Osmo для дерев’яної підлоги вбирається глибоко в пори деревини, при цьому не створюючи плівки. Вони дуже економічні при нанесенні, що дозволяє значно економити.

Де купити паркетну олію Осмо вигідніше всього?

Наш інтернет-маркет пропонує паркетну олію, олію з твердим воском для дерев’яних сходів, підлоги, олії для тонування відомої компанії з Німеччини – OSMO. У нас представлений великий асортимент продукції кращої якості за доступною ціною. Ми завжди підтримуємо своїх клієнтів, допомагаючи консультацією. Перед покупкою продукції ми рекомендуємо купити п’ятиграмовий пробник для експериментального фарбування, це дозволить побачити точний результат після висихання.

Зробити замовлення дуже просто, у нас зрозумілий та зручний інтерфейс, з актуальними цінами та описами кожної товарної одиниці. Оплата проводиться зручним для вас способом. Доставляємо по всій Україні.

Не чекайте зручного випадку або понеділка – робіть своє житло кращим вже сьогодні. Осмо – ваш вірний помічник.