Відображаються усі з 4 результатів

Догляд за паркетом, покритим олією воском Osmo.

Дерев’яне покриття підлоги, як і багато тисячоліть тому залишається найбільш екологічним і комфортним, яке здатне зберегти здоровий і приємний для проживання мікроклімат. У подоланні вразливості дерев’яних покриттів важливі кілька аспектів, які необхідно враховувати. Першим аспектом є захист оліями Osmo деревини, які нададуть водо- і брудовідштовхувальні властивості. Другий – догляд за паркетом, оскільки під час використання можуть виникнути забруднення, які необхідно усунути. Компанія Osmo, використовуючи передові наукові розробки, створила високоефективні засоби для миття та чищення поверхонь з дерева. В загальних властивостях поєднуються зручність застосування, висока та тривала ефективність дії.

Засіб для чищення, миття дерев’яних поверхонь.

Правильно обране засіб для чищення, миття є запорукою успішного догляду та довгого життя дерев’яних поверхонь у Вашому домі. На ринку представлено велику кількість агресивних миючих засобів, які руйнують захисний шар, що робить покриття чутливим до забруднень. Використання в прибиранні засобу для миття, чищення Osmo для паркету, меблів з дерева дозволить безболісно видалити всі забруднення з поверхні. У складі містяться натуральні інгредієнти, які не вимивають, а навпаки живлять деревину, тому вона залишається здоровою та красивою.

У цьому розділі об’єднані засоби для догляду за паркетом, стільницями, меблями з дерева, покритими масляним покриттям.

Компанія Osmo представляє лінійку засобів для догляду за дерев’яними поверхнями, обробленими захисними оліями. Основна функція даних засобів – усунути забруднення будь-якої складності, відновити поверхню та створити захисний шар, що запобігає подальшому забрудненню. Систематичне використання засобів Osmo для догляду, миття та чищення дозволить досягти стійкого та тривалого результату.