Відображаються усі з 2 результатів

Олія з твердим воском для стільниць та меблів OSMO TopOil

(3028) шовк.-матовий
(3037) білий
(3038) терра
(3039) графіт
(3058) матовий
(3061) акація
(3068) натур
515 грн

Олія для стільниць Osmo – бездоганна якість.

Екологічність та надійність – показники, найважливіші при пошуку матеріалів для обробки деревини. Ми це знаємо і пропонуємо олію OSMO для стільниць німецької якості. OSMO TopOil – унікальна продукція, виготовлена на основі світових стандартів. Вона поєднує доступну ціну, безпеку для навколишнього середовища та практичність!

В нашому інтернет-магазині представлені товари відомого німецького виробника. Це безбарвна олія для стільниць, яка проникає в деревину і забезпечує захист зсередини. Також гарантується захист деревини ззовні, адже до складу продукту входить віск. Це компонент, завдяки якому на кухонних поверхнях утворюється повітропроникне покриття. Воно підвищує експлуатаційні якості деревини: стійкість до зовнішніх пошкоджень, відштовхування бруду, вологостійкість.

OSMO TopOil – олія з твердим воском для стільниці, розроблена на основі інноваційних технологій. Це чудовий матеріал, призначений для проведення внутрішніх робіт. До його переваг належать:

  • екологічність – виробник використовує рослинні природні інгредієнти, безпечні для здоров’я. Це оптимальне рішення як для людей, так і для деревини;
  • тривалий термін служби – покриття не відшаровується і не тріскається. Робоча поверхня захищена від негативних зовнішніх факторів на тривалий час;
  • практичність – гарантується стійкість до руйнівного впливу кави, чаю, вина. Це підтверджено відповідністю стандарту DIN 68861-1C;
  • природність – олія воск для стільниць підкреслює текстуру і красу натурального дерева;
  • надійність – створюється захисний шар, з допомогою якого підвищуються водовідштовхувальні властивості деревини, стійкість до побутової хімії та появи плям.

Безбарвна олія для стільниць – чудовий варіант не тільки для кухонних поверхонь. Матеріал призначається для обробки полиць, меблевих щитів, письмових столів і навіть дитячих іграшок. Його ключова особливість у тому, що після нанесення покриття зберігається здатність дерева «дихати». Це означає, що при підвищеній вологості деревина вбирає в себе надлишки вологи, а при сухому повітрі – віддає.

Обравши олію OSMO для стільниць, Ви не прогадаєте! Це якісна продукція, що відповідає міжнародному стандарту EN 1186. Матеріали дозволені до використання при контакті з харчовими продуктами. Висохле покриття абсолютно безпечно для навколишнього середовища.

Олія OSMO для стільниць: коротка інструкція з застосування

OSMO TopOil – ексклюзивний продукт, створений фахівцями німецької компанії. Однією з його переваг є зручність у використанні. При обробці нефарбованої поверхні наноситься два шари олії. Якщо необхідно оновити стільницю, достатньо одного шару. При цьому робочу поверхню не потрібно шліфувати. Слід зробити кілька точних мазків по реставрованій зоні і можна насолоджуватися чудовим результатом!

Перед тим, як олію для стільниць купити, ознайомтеся з короткою інструкцією з застосування продукту:

перед початком роботи олію ретельно перемішують (протягом трьох хвилин). Для цього підходить дерев’яна лопатка. За допомогою такого інструменту з дна банки піднімається віск і пігмент; матеріал наноситься на робочу поверхню плоскою щіткою, але обов’язково з натуральним ворсом. Також можна використовувати тканину або валик з мікрофібри від німецького виробника; важливою умовою для висихання поверхні є добра вентиляція. Через 8-10 годин утворюється красиве та надійне покриття, готове до експлуатації; другий шар олії з твердим воском наноситься аналогічним способом. Якщо використовується тканина без ворсу, кількість шарів збільшується до трьох-чотирьох.

Для забезпечення найкращого результату олію OSMO для стільниць наносять у напрямку волокон деревини. Таким чином ефектно підкреслюються переваги натурального матеріалу. Додатково створюється якісне покриття, яке відрізняється еластичністю, довговічністю та повітропроникністю. Витрата матеріалу на один шар на 24 м2 становить 1 літр. Це позитивний момент, під яким мається на увазі економія грошей.

Як замовити олію віск для стільниць на сайті?

Виберіть німецьку олію віск (олію з твердим воском) для стільниць із широкого асортименту продукції! У каталозі представлені різні варіанти. Наприклад, графіт, акація, терра, шовковисто-матове покриття. Ви можете самостійно ознайомитися з описом товару та оформити замовлення. Якщо потрібно, зверніться до менеджера. Співробітник магазину допоможе здійснити вигідну покупку та забезпечить доставку матеріалів у будь-який населений пункт України!