Олія OSMO в регіонах України

ЧЕРКАСИ

Необхідно купити масло для дерева Осмо для захисту та краси вашого дерева!

Дереву потрібні десятки років, щоб його деревина набралася таких властивостей, які стали б придатними для виготовлення виробів. Щоб зберегти всі якісні властивості цього матеріалу, потрібна правильна обробка. Належне оброблення та довготривалий захист дерева як натурального будівельного матеріалу завжди були головним пріоритетом німецької компанії Осмо (Черкаси).

Результатом копіткої праці стала олія для дерева, яку можна купити у Черкасах, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині.

У нашому асортименті продукції представлені варіанти для робіт зовні та всередині приміщень.

Варто відзначити в лінійці фінішне масло віск для дерева та кольорові олії для:

 • стін та стельової обробки;
 • меблів, сходів;
 • покриттів для підлоги;
 • кухонних робіт;
 • обробки дверей та віконних рам;
 • вологих кімнат;
 • садових будівель та меблів;
 • покрівельних софітів та балконів;
 • ігрових майданчиків та пісочниць;
 • іграшок.

Подібна олія для дерева – технологія не нова. Нею користувалися ще наші пращури. Для просочення дерева використовувалося масло. Потім воно натиралося воском. Процес був дуже трудомістким. Часто використовувалися токсичні речовини типу каніфолі. З розвитком технології просочування маслом значно спростилося і для цього не потрібні спеціальні навички.

Чому ціна продукцію Осмо відповідає її якості та інші причини зробити вибір на користь цього бренду?

 1. Шліфування не потрібне.

Забудьте про трудомістке, стомлююче шліфування. Оздоблення для натурального дерева Osmo може бути легко відновлено у будь-який час повторним нанесенням без необхідності шліфування.

 1. Натуральні інгредієнти.

У складі покриттів Osmo очищені природні ресурси, які є ретельно зібраними натуральними маслами і твердими восками. Для фарбування використовується фарба для дерева (кольорова олія) на основі очищених мінеральних пігментів та природного походження.

 1. Залишає деревину мікропористу.

Деревина залишається мікропористою і продовжує поглинати та виділяти воду без пошкоджень. Поверхня може дихати і стає антистатичною, тому притягує менше пилу та бруду.

 1. Не вимагає спеціального догляду.

Великою перевагою продукції Осмо перед традиційними дерев’яними покриттями на олійній основі є простота обслуговування. Покриття запобігає попаданню бруду на поверхню деревини.

 1. Зберігає деревину на тривалий термін.

Захищені високоякісними покриттями Osmo дерев’яні настили та огорожі можуть протистояти вітру та погодним умовам протягом багатьох років. Засоби для догляду та масла були розроблені спеціально для дерева, щоб мінімізувати час та зусилля, що витрачаються на обслуговування.

 1. Універсальність покриттів.

Внутрішнє оздоблення Osmo можна використовувати на відкритих майданчиках. Оскільки останні не захищені від дождя, снігу та ультрафіолету, покриття доведеться наносити частіше. Деякі варіанти обробки екстер’єру можна спокійно використовувати всередині приміщень. Вони не містять біоцидів та підходять для дитячих іграшок.

Як замовити масло OSMO для дерева онлайн в інтернет-магазині?

У нашому інтернет-магазині ви знайдете оздоблення від німецького виробника для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Ті, хто замовляють масло Осмо онлайн у Черкасах через наш інтернет-магазин, отримують наступні переваги:

 • великий асортимент покриттів та аксесуарів, багата палітра кольорів;
 • форма оплати на ваш вибір;
 • зручний графік роботи;
 • серед міст, де можна придбати олію Осмо в Черкасах, є і населені пункти по всій Україні.

Залишились питання щодо продукції? Із задоволенням відповімо на всі запитання. Зв’яжіться з нами у телефонному режимі, онлайн або електронною поштою.