Олія OSMO в регіонах України

ЧЕРНІВЦІ

Олія для дерева ОСМО – це німецька якість та завжди надійний захист!

Через 100 років дерево виростає у якісний природний будівельний матеріал. Зберегти його природні риси допоможе наша продукція. За свою багаторічну історію компанія Osmo набула досвід правильної обробки деревини, як цінної натуральної сировини.

Німецька олія для дерева Осмо (Чернівці) заснована на натуральних інгредієнтах. У процесі виготовлення не використовуються «природні розчинники», такі як апельсинове масло, яке може викликати алергію. Ми спеціалізуємося на розробці покриттів виключно на основі восків, прагнучі створити екологічний продукт із першокласними захисними та естетичними властивостями. Всі дерев’яні покриття, оброблені натуральними оліями та восками стійкі до вологи та УФ-випромінювань, безпечні у побутовому використанні та добре захищені від витоптування. Більшість із них схвалено для дитячих іграшок.

Для особистої безпеки під час покриття поверхонь необов’язково носити захисний одяг. Однак корисно уникати контакту з руками, очима, тощо.

Захисне масло-віск Осмо – ціна та переваги

Осмо пропонує широкий асортимент засобів для обробки деревини.

Тверда воскова олія у кольоровому виконанні – ідеальна для індивідуально забарвлених дерев’яних поверхонь.

Прозоре фарбування поверхні дошки створює захисне масло віск для дерева Осмо, ціна та якість якого найкраща на вітчизняному ринку лакофарбових матеріалів. Особливо рекомендується для підлоги з масиву дерева, для паркету, OSB та пробкових покриттів. Також підходить для поверхонь меблів, стільниць з дерева та клеєного дерева.

Переваги прозорого масла:

 • зберігає властивості деревини та надає їй колір;
 • зберігається дерев’яна текстура;
 • стійке до пролиття забарвлених напоїв;
 • підходить для дитячих іграшок;
 • 1 л достатньо для фарбування в один шар 24 м².

Олія Osmo для дерева, можна купити в Чернівцях в нашому інтернет-магазині. Ідеально підходить для захисту всіх підлог із масиву дерева, підлог у заміському будинку, OSB та пробки, а також для поверхонь меблів.

Переваги:

 • дуже зносостійке та еластичне;
 • підходить для дитячих іграшок;
 • не утворює поверхневої плівки, дозволяє матеріалу дихати;
 • легко реставрується повторним нанесенням, підходить для точкового ремонту;
 • 1 літра достатньо для одного шару приблизно на 24 м2.

Інтенсивна фарба для дерева – кольорове масло від Осмо – це покриття для поверхонь з дерева. Воно поєднує в собі переваги восків та натуральних олій і доступний у багатьох кольорах – від матового білого та снігового до червоного дерева, зеленого, синього та жовтого. Його можна використовувати для захисту та прикраси дерева у приміщенні. Воно підійде для обробки дошки, балок, дверей, настінного облицювання, дерев’яних підлог, меблів, дитячих іграшок, клеєної деревини та ДСП.

Засіб робить поверхню нечутливою до бруду, водовідштовхувальної, стійкою до стирання. При цьому текстура деревини залишається відомою у всіх кольорах.

Продукти з лінійки можна розбавляти розчинником, таким, як Osmo Pinselreiniger.

Щоб правильно підібрати колір, ви можете замовити у нас пробники продукції об’ємом по 5 мл, які виробляються на заводі в Німеччині.

Чому радять купити масло OSMO для дерева та як замовити його в інтернет-магазині офіційного дилера?

На нашому сайті представлені якісні товари від виробника з Німеччини для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Ті, хто хоче замовити масло Осмо в Чернівцях онлайн, знайте, що у нас, отримують наступні переваги:

 • широкий асортимент, що постійно оновлюється;
 • багата палітра кольорів;
 • зручна форма оплати;
 • графік роботи – 6 днів на тиждень;
 • серед населених пунктів, де можна купити олію Осмо Чернівці, присутні й інші українські міста.

Зацікавив наш товар, але лишилися питання? Із задоволенням на них відповімо. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.