Олія OSMO в регіонах України

ДНІПРО

Олія ОСМО у Дніпрі – просто найкраща для вашого дерева

Тільки мікропористе покриття зберігає натуральну красу та довговічність деревини. Одним з піонерів сучасних систем для обробки дерева вважається олія Osmo у Дніпрі, яка виготовляється на основі натуральних та екологічно чистих компонентів.

На зорі свого існування, понад 140 років тому, Osmo була лісопилкою. Підрозділ з обробки дерева існує вже понад півстоліття. На наших компаніях у Варендорфі та Мюнстері понад 350 співробітників працюють над тим, щоб ви завжди залишалися задоволені. Саме тут розробляються та виготовляються покриття для дерева.

Весь виробничий ланцюжок виконується лише на німецьких заводах. Замовити масло Осмо онлайн дуже просто, продукція перевіряється та гарантується якість на всіх етапах виробництва у будь-який час. Глибока компетенція у сфері заготівлі деревини та її обробки означає велику надійність споживача.

Відділ розробок постійно працює над покращенням характеристик покриттів для інтер’єру і екстер’єру та професійних систем їх нанесення. Багато інновацій, які несе в собі захисне масло для дерева, вже стали класикою.

Ціна лінійки продукції

Серед асортименту представлені оздоблення для внутрішніх та зовнішніх робіт. При цьому також можливе перехресне використання.

Різновидом фінішного покриття є олія для дерева, купити в Дніпрі її можна, оформивши замовлення на нашому сайті. При використанні не потребується попередньої обробки матеріалу. Вона легко наноситься, підкреслює красу та елегантність дерева, розкриває природну текстуру, надає йому закінченого вигляду. Оскільки у виробництві використовуються переважно натуральні компоненти, олія не виділяє шкідливих речовин.

Від звичайних лакових покриттів масло-віск для дерева відрізняється відсутністю поверхневої плівки. Звичайні лаки не проникають у деревину і не впливають на структуру, захищаючи її лише механічно. Масло-віск проникає глибоко в матеріал, просочуючи його та забиваючи пори. Завдяки чому зберігається еластичність і підвищується стійкість до зносу.
Важливим фактором є збереження тактильного відчуття природного матеріалу, а при використанні звичайного лаку такого відчуття не буває.

Якщо ви потребуєте кольорового тонування дерев’яних виробів та конструкцій, найкращий варіант для вас – фарба для дерева, ще відома як кольорове масло, яке можна купити в Дніпрі. Виготовлене на основі натуральних олій. Ці засоби не закривають пори, наділяють деревину водовідштовхувальними властивостями. Ви можете змішувати різні тони між собою.

При виборі кольору важливо звернути увагу на породу дерева: залежно від відтінку матеріалу тон може значно відрізнятися. Тому ми рекомендуємо використання пробників, які можна замовити до основної покупки. Пробні зразки випускаються на тому самому заводі-виробнику в Німеччині.

Після використання фарби рекомендується фінішне покриття олією.

Де купити олію для дерева OSMO за офіційною ціною?

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісну та оригінальну продукцію від виробника з Німеччини.

Вирішивши зробити замовлення у нас, ви отримуєте:
• гідну ціну;
• широкий асортимент продукції в наявності та великий вибір кольорів;
• доставку до всіх куточків країни – ви можете купити масло Осмо в Дніпрі недорого та інших містах;
• зручну форму оплати;
• швидку обробку замовлень.

Потребуєте розширеної інформації щодо вибору та замовлення продукції Осмо в Дніпрі? Потрібна консультація менеджера? Зв’яжіться з нами електронною поштою, телефоном або онлайн. У нас особливий підхід до всіх клієнтів!