Олія OSMO в регіонах України

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Масла Осмо для терас

 

Перебуваючи під відкритим небом, дерево піддається негативному впливу води та інших факторів навколишнього середовища, тому йому потрібен захист. Забезпечити його допоможе якісне масло для дерева, купити в Івано-Франківську яке можна через наш сайт.

 

Вироби з деревини Osmo в Івано-Франківську запобіжать негативному впливу не тільки вологи, але й ультрафіолетовим променям сонця. Це означає, що дерев’яний виріб протягом довгих років не буде втрачати ні початкового зовнішнього вигляду, ні форми. Якщо правильно доглядати за ним, то термін служби збільшиться багаторазово.

 

Для чого потрібен захист?

 

Щоб побудувати терасу, необхідно правильно підібрати дерево. Найчастіше для цього застосовують ясен, дуб, модрину, тик. Також може використовуватися сосна – та, яка попередньо пройшла особливу термічну обробку.

 

Дерево – це матеріал природного походження, який має здатність:

 

 • дихати;
 • вбирати воду;
 • випаровувати її;
 • змінюватися під впливом навколишнього середовища.

 

Навіть найміцніша деревина схильна до вигоряння: під впливом ультрафіолетових променів вона втрачає первісний природний колір – він стає сірим, і процес руйнування прискорюється.

 

Правильно побудована тераса влаштована таким чином, що контакт з ґрунтом виключений. Однак дерево, яке не пройшло спеціальну обробку, не буде достатньо захищене, а рифлена дошка буде важче очищатися. У поглибленнях накопичуються забруднення, де на довгий час зберігається вода, що з’являється після дощу. На таких ділянках швидко утворюється цвіль.

 

Переваги масел ОСМО

Засоби та олійний віск для деревини в Івано-Франківську, виготовлені німецькою компанією Osmo, чудово захищають поверхню дерев’яних виробів, як за межами будівлі, так і всередині неї.

Склади, в яких присутні відразу кілька натуральних олій, мають високу проникаючу здатність. Після обробки вони глибоко вбираються, в результаті чого дерево стає насиченим. При цьому речовини відмінно полімеризуються, не утворюючи на поверхні плівку.

Для збільшення ефективності і швидкості висихання німецькі виробники додають в захисне масло спеціальні пігменти і різні присадки.

Призначені для терасової дошки захисні склади, що випускаються німецькою фірмою Осмо, перед багатьма іншими аналогічними по призначенню засобами мають безліч переваг.

А саме, масло Osmo Івано-Франківськ:

 • не закупорює пори деревини, тим самим не позбавляє її здатності «дихати». Навіть після обробки дерево продовжує вбирати водяну пару і віддавати її надлишки в навколишнє середовище – таким чином регулюючи рівень вологості;
 • надає обробленої поверхні водо- і брудовідштовхуючі властивості, забезпечуючи надійний захист від забруднень і вологи. Завдяки цьому догляд спрощується;
 • зменшує ймовірність розбухання від перенасичення вологою і усушки від тривалого перебування під прямими сонячними променями. Паркетні дошки не змінюють своєї форми, навіть якщо на них довго залишається вода після дощу або снігу;
 • забезпечує дереву захист від ультрафіолетових променів. Це означає, що дерев’яна тераса завжди буде мати такий колір, який був у неї спочатку.

Як використовувати?

Масла Осмо придатні для всіх порід дерева.

У лінійці є все, що потрібно для надійного захисту матеріалу:

 • Terrassen-Ole – засіб для обробки паркету з дуба, модрини, термодеревини, Гарапа, тика. Його можна використовувати для тонування;
 • Holzschutz Ol-Lasur – речовина, яка застосовується як тонувальне масло-блакить. Також воно виконує роль ґрунтовки. У ньому присутні біоциди, що запобігають утворенню цвілі і гнилі;
 • Anti-Rutsch Terrassen-Ol – безбарвний склад, призначений для фінішної обробки. В результаті поверхня перестає бути слизькою.

Обробляти дерев’яну поверхню можна, застосовуючи масло-віск (купити в Івано-Франківську його просто: достатньо зателефонувати нашому менеджеру).

Етапи обробки будуть наступні:

 1. Поверхня попередньо не ґрунтується. Все що потрібно – відшліфувати її і видалити забруднення. Найкращим буде кожну сторону дошок обробити маслом ще до того, як почнеться будівництво тераси.
 2. Для запобігання негативного впливу мікробів і комах на покриту маслом поверхню додатково нанести антисептичну речовину.
 3. Віск Hirnholz-Wachs можна використовувати для герметизації торців дошок, що зменшить ймовірність сильного зволоження та розтріскування.

Масло Осмо:

 • не шкодить здоров’ю людини;
 • позбавлене запаху;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • економічно при витраті: 1-го літра речовини достатньо для обробки площі більш ніж в 20 м2.

Перед тим як масло Осмо купити в Івано-Франківську, краще проконсультуватися з нашими менеджерами. Вони допоможуть у виборі конкретного засобу, а також підкажуть нюанси нанесення і подальшого догляду за поверхнями.