Олія OSMO в регіонах України

ХЕРСОН

Різновиди і переваги масел ОСМО

Один з найефективніших способів забезпечення надійного захисту дерев’яного виробу і правильного догляду за ним полягає в застосуванні масла-віск, купити в Херсоні яке нескладно. Це засіб складається з натуральних компонентів, завдяки чому довгий час забезпечує підтримку первозданної краси дерева.

Якісне масло має особливі властивості, що гарантує чудові естетичні та експлуатаційні якості дерев’яної поверхні, на яку воно було нанесено. Наприклад, із застосуванням масла Osmo в Херсоні можна захистити вироби з деревини від негативного впливу навколишнього середовища.

 

Історія появи

До початку XIX століття технологія обробки деревини була важкою. Потрібно було просочити поверхню масляним складом, а потім відполірувати бджолиним воском. У масляний склад входили каніфоль і скипидар. Ці речовини негативно впливали на експлуатаційні властивості виробу. Сьогодні ж масло-віск створюється без застосування шкідливих компонентів. І сам процес обробки став набагато простіше.

З чого складається масло Осмо?

Осмо масло для дерева купити в Херсоні можна, вибравши в нашому каталозі. Після нанесення його на поверхню, воно проникає глибоко в структуру дерева і заповнює собою всі його пори. Завдяки воску утворюється захисний шар, який на тривалий час сприяє збереженню привабливості зовнішнього вигляду.

Масло Осмо складається з наступних речовин:

 • олія з соняшнику, льону, сої;
 • твердий віск;
 • парафін;
 • спеціальні сикативи, що прискорюють процес висихання;
 • присадки, що захищають від негативного впливу сонця і надають вологовідштовхувальні властивості;
 • розчинники (абсолютно нешкідливі речовини, які відповідають всім міжнародним вимогам);
 • барвники (відсутні лише в безбарвних маслах).

Типи масел

Засоби Осмо продаються в 2-х видах: масло віск для дерева в Херсоні можуть бути:

 • кольоровими. Склади мають ефект тонування, завдяки чому дереву можна надати певний колір;
 • безбарвними. Склади позбавлені барвників, тому дерево після обробки ними зберігає свій природний колір.

Обидва різновиди захисних складів облагороджують текстуру деревини і на довгий час забезпечують надійний якісний захист від згубного впливу різних чинників навколишнього середовища.

Переваги масла-воску Осмо для деревини

У маслі Осмо поєднуються жирні кислоти, ефіри, вуглеводні та інші натуральні речовини. Дотримуються певні пропорції, що сприяють утворенню воску, який надає дереву величезну кількість корисних властивостей.

А саме:

 • поверхня стає блискучою;
 • вона набуває вологовідштовхувальні властивості. На ній не скупчуються ні вода, ні забруднення;
 • виключається ймовірність появи гнилі, грибка і синяви.

Після нанесення масла Осмо (купити в Херсоні його можна, зателефонувавши нашим менеджерам, або вибравши варіант на сайті) на поверхню не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Виробники, додавши в нього спеціальні компоненти, подбали про те, щоб процес висихання тривав якомога менше.

Після обробки поверхні на ній не утворюється плівка. Завдяки цьому підтримується постійний обмін повітрям з навколишнім середовищем.

Як застосовується масло?

Процес нанесення масла на дерев’яний виріб проходить в наступні 10 етапів:

 1. Якщо є тріщини, відколи, поглиблення й інші дефекти, то їх усувають шпаклівкою.
 2. Виконується обробка шліфмашинкой або наждачним папером. При цьому рухи виконуються в напрямку вертикальному по відношенню до розташування волокон деревини.
 3. Видаляють після шліфування пил.
 4. Приступають безпосередньо до нанесення шару масла. Для цього використовується густа щітка, пензель з натуральним ворсом або валик з мікрофібри.
 5. Перший шар наноситься рівномірно по всій площі вздовж волокон.
 6. Все зайве видаляється з використання для цього серветок, що не залишають волокон.
 7. Після первинної обробки маслу дають час на те, щоб воно висохло. Найкраще подбати про те, щоб приміщення, в якому проводиться обробка, добре вентилювалося протягом 8-10 годин.
 8. Коли 1-й шар повністю висохне, приступають до нанесення 2-го.
 9. Виробу знову дають час на висихання – 8-10 годин.
 10. Щоб підсилити ефект глянцевому поверхні, обробляють її полірувальною машинкою.

Де продається масло-віск для дерева?

Асортимент нашого магазину представлений маслами Осмо в Херсоні. Консультанти дадуть допомогу у виборі відповідного складу для всіх типів деревини, для використання на відкритому повітрі або всередині приміщення.