Олія OSMO в регіонах України

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Переваги масел ОСМО

Натуральне дерево виглядає дуже красиво, тому поверхні з деревини не потребують складної додаткової декоративної обробки. Однак для будь-якої конструкції, виконаної з дерева, необхідний надійний захист від факторів, які можуть зіпсувати її зовнішній вигляд.

Забезпечити її зможе спеціальне масло віск для дерева в Хмельницький, яке не має неприємного запаху і абсолютно безпечно для людини.

У чому особливості масла?

Захисне масло для дерева, купити в Хмельницькому яке можна через наш сайт, являє собою суміш натуральних речовин. Одне з головних призначень такої продукції – не просто створити захисний шар, а зберегти позитивні властивості натурального дерева.

Склади, в основі яких лежать натуральні масла рослинного походження, захищають дерев’яні вироби не тільки зовні, але й зсередини, адже вони відмінно вбираються в структуру деревини.

Віск в складі сприяє утворенню на поверхні тонкої плівки, яка перешкоджає проникненню в структуру дерева води і бруду, але при цьому легко пропускає через себе повітря. Завдяки цьому деревина сама регулює свою вологість.

Склади еластичні, а тому ймовірність утворення тріщин практично дорівнює нулю. Якщо ж немає тріщин, то в структуру дерева не зможе проникнути ні вода, ні бактерії. Це має величезну важливість, якщо засіб наноситься на стелю або на стіну в кімнаті з високою вологістю повітря, наприклад, у ванній.

Переваги масел

Захисні засоби Осмо в Хмельницькому мають наступні переваги:

 • вони не закупорюють пори дерев’яної поверхні, завдяки чому зберігається баланс рівня вологості. Це хороша профілактика гниття, пересихання і виникнення тріщин;
 • вони сприяють економії часу і фінансів. Перед обробкою не потрібно додатково гарантувати і шліфувати поверхню, а значить, не доведеться, крім самого масла, купувати інші засоби;
 • вони не змінюють і не приховують природну текстуру справжнього дерева, адже повністю прозорі;
 • до обробленої ними поверхні приємно торкатися;
 • вони запобігають появі на поверхні плям від різних барвників і навіть від таких продуктів як сік, чай, кава;
 • вони дозволяють в короткий час відновити дерев’яну поверхню або частково відреставрувати її;
 • вони універсальні. Їх можна використовувати для різних порід дерева, незалежно від щільності, відтінку, рідкості. Як повністю прозоре, так і кольорове масло (купити в Хмельницькому можна, зробивши дзвінок нашого менеджера) підкреслять природний колір. З їх допомогою можна також тонувати і перефарбовувати поверхні.

Коли слід застосовувати масло?

Купівля масла Osmo в Хмельницький для дерев’яних стін стане відмінним вибором, якщо необхідно зберегти тактильні відчуття природного матеріалу. Крім того, цим маслам потрібно віддавати перевагу при пред’явленні особливих вимог до безпеки. Наприклад, якщо потрібно, щоб речовина була екологічно чистою і гіпоалергенною.

Повітропроникні еластичні покриття також незамінні в приміщеннях з високою вологістю і частими різкими температурними перепадами.

Вони добре можуть протистояти:

 • розтріскуванню;
 • відшаруванню;
 • лущенню.

Застосовувати масло потрібно, якщо стіни виконані з твердих порід дерева, в яких міститься багато смол і маслянистих речовин. Засоби, які спеціально створені для такої деревини, не дуже в’язкі і тому швидше проникають в її структуру.

Вибір масла

Вибираючи захисний склад для дерев’яної поверхні, необхідно брати до уваги умови експлуатації, а також основні особливості породи деревини і можливості декорування.

Наприклад:

 • тонувати або забарвити поверхню в яскравий колір допоможе кольорове масло (купити в Хмельницькому його не складе труднощів) Dekorwachs;
 • збереження натурального кольору без ефекту «підпалу» посприяє засіб Hartwachs-Ol Effekt Natural;
 • якщо обробка потрібна екзотичному дереву, то слід вибирати склад, який здатний глибоко проникати. Ідеальний варіант – Osmo Klarwachs. Ця ж продукція добре підходить для використання в приміщеннях з високою вологістю;
 • застосування безбарвного складу Hartwachs-Ol Original допомагає швидко відновити покриття і провести локальний ремонт.

Щоб масло Осмо купити в Хмельницький, вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру або написати в зворотний зв’язок. Найближчим часом після запиту вам зателефонують і проконсультують.