Олія OSMO в регіонах України

КРОПИВНИЦЬКИЙ

Вибір масел ОСМО в Кропивницькому для обробки дерев’яних іграшок

Дерево відноситься до природних, міцних і екологічно чистих матеріалів. Безліч поколінь використовували деревину для виготовлення оточуючих предметів дитини – брязкальця, іграшки, кубики, стільчики, ліжечка.

Крім користі і довговічності, одна з головних вимог, яку висувають до таких іграшок – безпека для споживача. Ідеальним варіантом для їх обробки крім природних олій стане масло Осмо, купити в Кропивницькому яке можна через наш сайт.

Що підходить для обробки іграшок з дерева

За спеціальними шаблонами вирубують або вирізають іграшки з масивів різних порід дерева: береза, бук, дуб, кедр, клен, липа, вільха, горіх, ясен.

Іграшка може бути серійної або індивідуальною, але всі вони проходять шліфування наждачним дрібнозернистим папером. Обробка дозволяє отримати майже ідеальну відполіровану поверхню з виключенням ризику отримання скалок. Однак дерево потребує захисту від вологи, і перед початком експлуатації іграшок їх обов’язково потрібно обробити.

Олія лляна

Використовувати масло льону можна в домашніх умовах, як у вигляді оліфи, так і в суміші з живичним скипидаром. Склад є натуральним і безпечним, а тому не варто боятися того, що дитина спробує іграшку на смак.

Істотним недоліком лляної олії вважається довга полімеризація: навіть через кілька діб поверхня злегка липка і залишає на руках жирні сліди.

Важливо: масла оливи або соняшнику використовувати в якості просочення можна. У них відсутня полімеризація, зате вони прогоркають при контакті з повітрям, що призводить до появи неприємного запаху і утворення шкідливих речовин.

Масло мінеральне

Харчове вазелінове масло з аптеки також можна застосовувати для обробок. Воно має гарне поглинання, швидко висихає і перешкоджає проникненню вологи в деревину. Однак таке покриття недовговічне: його легко змити водою.

Іграшки з незахищеною поверхнею швидко втрачають свою привабливість, стаючи шорсткими. Виправити це можна за допомогою додаткового натирання твердим воском – вощінням.

Масло з твердим воском

Дерев’яні іграшки найкраще обробляти натуральними матеріалами, що мають в своєму складі:

  • рослинні масла, які проникають глибоко в структуру дерева;
  • тверді воски, які утворюють тонкий шар на поверхні виробу і служать для захисту від вологи та бруду.

Завдяки цьому, іграшки отримують довготривалий захист, що дуже актуально при частій експлуатації.

Плюси покриття маслом Osmo в Кропивницького наступні:

  • відсутність запаху;
  • безпека;
  • відсутність алергічних реакцій;
  • стійкість до частих протирань сухою або вологою тканиною;
  • відсутність відшаровування і лущення;
  • легкість очищення іграшок від побутового забруднення: плями від фарбувальних продуктів видаляються просто і легко;
  • стійкість до слині: дитина може скільки завгодно тягнути її в рот.

Обробка маслом з воском Осмо в Кропивницького надає поверхні не тільки захист від пошкоджень, а й робить її приємною на дотик.

Нюанси обробки дерев’яних іграшок маслом

Деревина має свій природний малюнок, що робить дерев’яні предмети унікальними. За людиною залишається вибір декоративного ефекту – виділення і підкреслення текстури зі збереженням природного кольору дерева або фарбування яскравими соковитими кольорами.

Обробка дерев’яних іграшок маслом віск для дерева в Кропивницького можлива 2-ма способами.

Занурення

Починають з занурення іграшок з відшліфованою поверхнею в ємність з маслом. Потім їх виймають і сушать. Щоб просочення виходило більш глибоким, збільшують час перебування виробу в маслі.

При наявності у іграшок складного малюнка на поверхні, зайве масло потрібно прибрати м’якою тканиною. Завдяки цьому, виріб буде рівномірно оброблено, на ньому не буде смуг і темних плям.

Такий метод обробки ідеально підходить для безбарвних олій, а також при необхідності захистити поверхню відразу у декількох іграшок.

Фарбування пензлем

Можна застосовувати одне з 2-х видів олій – лесуючою або для інтенсивного фарбування. До фарбування можна залучити навіть дитини. Масло легко нанести пензликом, а щоб обробити велику іграшку, найкраще використовувати валик невеликого розміру з мікрофібри, що має короткий ворс.

Нанесення масла одним шаром дозволяє отримати кольорове і в той же час прозоре покриття, через яке видно малюнок на деревині. Двошарове нанесення застосовують для отримання непрозорого покриття.

Для часто використовуваних іграшок професіонали радять провести додаткову обробку, використовуючи безбарвне масло для дерева, купити в Кропивницького яке можна через наш сайт. Його застосовують як фінішне покриття.

Тонкощі догляду за іграшками з дерева після обробки

Завдяки маслу, поверхня деревини набуває властивостей відштовхувати бруд і вологу. Особливий догляд обробленим предметів не потрібен. Досить миття в проточній воді і мила, що володіє нейтральним PH. Такий засіб не буде пошкоджувати захисний шар і висушувати дерево.

Згодом іграшки можуть втратити привабливий вигляд: вони стають шорсткими, менш блискучими, пропадає насиченість фарб. Все легко поправити за допомогою повторної обробки. Вироби спочатку полірують, а потім просочують маслом. Повторне нанесення роблять одним шаром.

Щоб масло-віск купити в Кропивницького, достатньо зателефонувати нашому менеджеру або задати будь-яке питання онлайн. Вам не тільки допоможуть вибрати засіб, але й підкажуть, як правильно його наносити і згодом підтримувати дерев’яні вироби.