Олія OSMO в регіонах України

КРИВИЙ РІГ

Особливості вибору масел ОСМО

 

Дерево – ідеальний будматеріал для житлового будинку. Його відрізняють надійність, екологічна чистота, здатність служити багато років. Однак якщо не провести попередню обробку, деревина швидко зруйнується під впливом негативних факторів навколишнього середовища. Обробка виконується з застосуванням спеціальних захисних засобів, в якості яких відмінно справляється масло віск для дерева в Кривий Ріг.

 

Що негативно впливає на дерево?

Основні вороги деревини:

 • вода;
 • різка зміна температури;
 • сонячне світло;
 • комахи;
 • цвіль.

Всі ці фактори пов’язані один з одним:

 1. Після тривалого контакту з водою дерево почне покриватися цвіллю.
 2. Вологість може з’явитися в результаті змін погоди.
 3. Після того як матеріал висохне, на ньому утворюються тріщини.
 4. Утворені тріщини сприяють більш інтенсивному насиченню вологою при наступному контакті з водою.
 5. Там, де багато вологи, люблять розмножуватися бактерії. Вони збільшують гігроскопічність матеріалу і повільно роблять його трухлявим.
 6. Ультрафіолет, що випромінюється сонцем, сприяє руйнуванню лігніну – головного компонента дерева, що відповідає за його міцність.
 7. Після дощу лігнін зникає, і матеріал стає крихким і сірим.

Найбільше від ультрафіолетових променів страждають фасади на південній стороні будівлі, адже сонце завжди світить прямо на них. В результаті глибинне посіріння може скласти 0,5 см.

Основні функції масел

Беручи до уваги негативні фактори, що впливають на дерево, необхідно намагатися вибрати таке покриття, яке забезпечить йому надійний захист на довгі роки.

Обробляти слід не тільки фасади, але й інші складові дерев’яної будівлі:

 • звиси дахів;
 • дверні та віконні отвори;
 • вітрові дошки.

Якісне масло Osmo Кривий Ріг виконує наступні функції:

 • запобігає розвитку синяви і цвілі;
 • попереджає передчасне старіння від ультрафіолету;
 • підвищує стійкість матеріалу до атмосферних навантажень і запобігає перезволоженню за рахунок водовідштовхувального ефекту;
 • зменшує розтріскування.

Як вибирати масло?

Крім названих вище особливостей захисних покриттів, є кілька критеріїв, на які слід звертати увагу при виборі складу.

Сухий залишок

Зі збільшенням сухого залишку і зменшенням рівня VOC витрата речовини стає більш економічною. Сама речовина при цьому стає більш безпечною з екологічної точки зору.

Продукція Осмо, включаючи безбарвне і кольорове масло (купити в Кривому Розі його можна через наш сайт) – в’язкі матеріали, процентний показник сухого залишку яких – трохи більше 60%. Тому їх полімеризація відбувається швидко і рівномірно.

Домогтися потрібного результату можна швидко. При первинній обробці дерева наносяться 2 шари, а щоб оновити покриття, досить 1 шару.

Витрата

Витрата масла залежить від того, яку всмоктувальну здатність має оброблювальна деревина. В середньому 1-го літра вистачає на те, щоб обробити 15 м2.

Масла Осмо Кривий Ріг відрізняються від більшості інших захисних покриттів економічністю. Їх витрата вдвічі менше середнього. Це означає, що засобу обсягом в 1 літр вистачить на поверхню площею в 30 м2.

Швидкість обробки

Час, який піде на обробку, залежить від швидкості висихання складу. Якщо наносяться 2 шари, то перед нанесенням 2-го обов’язково потрібно чекати, поки висохне 1-й. Час очікування може скласти 20 годин або більше.

У випадку з маслами Осмо ці цифри зменшуються в 2 рази. Щоб можна було приступати до нанесення нового шару, досить після нанесення 1-го шару почекати 10 годин. Це означає, що вся робота може бути виконана за 1 день.

Підготовка поверхні до фарбування і покриття фасаду захисним маслом

Підготовка поверхні до нанесення масла не відрізняється складністю. Потрібно видалити забруднення і очистити дерево від смол. Якщо є металеві деталі – виконати їх обробку спеціальним ґрунтом.

При самій обробці особливу увагу потрібно приділяти торцям, адже вони схильні швидше вбирати вологу. Спочатку слід використовувати антисептик. Потім торці запечатати воском, щоб зменшити поглинаючу здатність, але зберегти нормальний рівень повітро- і вологообміну. І антисептик, і віск також випускає компанія Осмо.

Після виконання цих процедур, наноситься масло-віск, купити в Кривому Розі яке не складе труднощів. Якщо вибрати продукт з вмістом біоцидів, то його можна застосовувати як ґрунтовку і як фінішне покриття.

Колір масел

Можна вибрати будь-який колір масла в залежності від уподобань:

 • масла-блакиті застосовуються для тонування. Вони майже прозорі. Після обробки природний малюнок дерева залишається видимим;
 • покривні склади утворюють непрозорий шар. У палітрі представлені насичені глибокі кольори.

Продукти однієї і тієї ж серії можна змішувати один з одним.

Вибравши масло для дерева, купити в Кривому Розі його можна, зателефонувавши по телефону або написавши листа на електронну пошту. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, у тому числі: нюансів нанесення і догляду, вибору засобу, способів оплати і доставки.