Олія OSMO в регіонах України

ЛЬВІВ

Справжня краса з маслом для дерева ОСМО

В основі продуктів Osmo лежать натуральні олії (сої, соняшнику, льону, розторопші) та воски. Завдяки такому складу забезпечується надійний та довговічний захист для підлоги, меблів та поверхонь з дерева.

Кожне дерево має унікальний стиль та чарівність. Акцент на зернистість матеріалу та натуральні характеристики забезпечують теплоту та насиченість, що перетворить інтер’єр будь-якого будинку, надаючи йому розкіш та елегантність, що спокусить вас з першого погляду.

Переваги покриттів Osmo:

 • надзвичайно міцні та зносостійкі;
 • олія віск для дерева не піддається впливу води та бруду;
 • покращує природні властивості деревини;
 • стійкі до пролиття поширених рідин (сік, чай, кола та вино);
 • не реагують зі слиною і тому підходять для покриття дитячих іграшок.
 • мікропористе, повітропроникне покриття, яке не розтріскується і не розшаровується з часом.
 • не потрібне шліфування для точкового ремонту та вторинного покриття.

За допомогою лише однієї банки Osmo ви можете майже вдвічі більше покрити площу порівняно із звичайною фінішною системою, заощаджуючи час та гроші.

Як використовувати продукти

Після того, як ви вибрали з нашого асортименту захисне масло для дерева у Львові, купити його можна лише у кілька кліків. Після того, як продукт з’явиться у вас, нанесіть його на чисту та суху поверхню. Робіть це тонко і поступово вздовж деревного зерна.

Варто відзначити, що будь-яка фарба для дерева – кольорова олія, легко поєднується між собою і з безбарвними оліями. Тому ви можете вигадати власні унікальні відтінки.

Зазвичай покриття висихає за 12 годин, але рекомендується збільшити його як мінімум до 24 перед повторним нанесенням. Це гарантує, що пігменти затвердіють та збережуть інтенсивність кольору.

В 1-2 шари на суху поверхню наноситься олія для дерева, яку ви можете замовити, оформивши на нашому сайті заявку.

Працюйте рівномірно вздовж дерев’яного зерна, не залишаючи смуг чи мокрих плям.

Як приготувати поверхню?

Вона має бути чистою та сухою (зміст вологи не більше 20%). Зачистіть або злегка відшліфуйте старе мікропористе оздоблення, видаліть лаки шліфуванням. Маленькі тріщини, більші вм’ятини та маленькі дірки у деревині можуть бути заповнені Osmo Woodfiller. Ретельно відшліфувати перед нанесенням, остаточний показник для підлоги P100-120, меблів P120-150. Добре видаліть пил, тощо за допомогою пилососа перед нанесенням.

Важливо пам’ятати, що олія Osmo не підходить для виробів із бамбука. Останній є різновидом трави, яка не має у своїй структурі пір, здатних вбирати покриття.

Внутрішнє оздоблення Osmo також можна використовувати на відкритих майданчиках. Оскільки вони не захищені від атмосферних впливів та ультрафіолету, їх, можливо, доведеться наносити повторно частіше.

Деякі варіанти для зовнішніх робіт можна використовувати в закритих приміщеннях. Вони не містять біоцидів та підходять навіть для дитячих іграшок.

Де купити олію для дерева ОСМО у Львові за ціною виробника?

На сайті нашого інтернет-магазину лише якісна та оригінальна продукція від німецького виробника.

Наші переваги:

 • справедлива вартість;
 • безліч позицій у каталозі, багата палітра, регулярне поповнення асортименту;
 • доставка у всі населені пункти України – ви можете купити олію для дерева Осмо у Львові;
 • зручна форма оплати.

Залишились питання щодо придбання продукції Осмо для зовнішніх та внутрішніх робіт у Львові? Наші менеджери із задоволенням наддадуть всю цікаву інформацію, зорієнтують за цінами та допоможуть зробити замовлення.