Олія OSMO в регіонах України

МИКОЛАЇВ

Особливості нанесення масел ОСМО на поверхні

У порівнянні з традиційними фарбами, емалями і лаками, масла для деревини від німецького бренду Osmo створені на основі натурального воску.

Якщо масло для дерева купити в Миколаєві, ви:

 • забезпечите дерев’яні вироби і поверхні збереженням їх функціональності, безпеки;
 • підсилите естетичні якості покриття.

Компанією OSMO випускаються масла, що задовольняють будь-який каприз покупця:

 • для зовнішніх і внутрішніх робіт;
 • для створення поверхні будь-якої з 4-х фактур: глянсовою, шовковисто-матовою, напівматовою, матовою;
 • для додання дереву антиковзаючих, водовідштовхувальних властивостей;
 • для забезпечення захисту від шкідників.

Ви можете масло Осмо купити в Миколаєві на нашому сайті. Існує величезна різноманітність варіантів кольору і можливість отримання нескінченної кількості відтінків шляхом змішування складів в будь-яких пропорціях.

Нанесення масла на дерев’яну поверхню

Купивши масло Osmo в Миколаєві і після виконання підготовчих робіт, поверхня очищається пилососом або щіткою. Після, можна приступати до нанесення масла. З цією метою використовуються пензлик або щітка.

Нанесення пензлем

Пензлі зручні для роботи з маслом блакиттю. Їх вибір залежить, наскільки легко буде виконуватися робота.

Рекомендується придбати пензлик, який:

 • не втрачає волоски, що ускладнює і уповільнює роботу;
 • добре тримає фарбу, не дозволяючи їй стікати.

У нашому магазині представлені інструменти, які відповідають даним критеріям.

Ширина пензлика вибирається залежно від площі поверхні. Наносити масло необхідно вздовж волокон. Першим мазком порція масла накладається на невелику частину поверхні, далі – поступальною ходою склад розподіляється по потрібній ділянці, після чого все повторюється знову.

Нанесення щіткою

Щітка зручна при роботі на великих горизонтальних поверхнях. Для роботи з нею найкраще купувати масло віск для дерева в Миколаєві – терасне масло Осмо. В цьому випадку необхідно звернути увагу на якість інструменту: щітка не повинна «лисіти». Для тестування її можна легко потягнути за волоски: вони не повинні відриватися.

Процес нанесення масла наступний:

 1. Невелику кількість масла вилити на підлогу і розподілити тонким шаром по всій ділянці. Рухи виконувати уздовж мостин. Так обробити всю поверхню підлоги.
 2. Надлишки масла видалити м’якою ганчіркою, яка не залишає ворсу.
 3. Дати підлозі висохнути. Для цього буде потрібно 8-10 годин і хороша вентиляції приміщення.
 4. Нанести другий шар. Він зробить малюнок деревини яскравіше.
 5. Після повного висихання відполірувати поверхню підлоги для додання їй більш вираженого блиску.

Купивши терасне масло Осмо в Миколаєві, ви залишите дерев’яну поверхонь гладкою і забезпечите її волого-і брудовідштовхуючими властивостями. Один шар допоможе оновити поверхню без необхідності її шліфувати, а нанесення 2-х шарів буде потрібно для нефарбованого дерева.

Корисні рекомендації

Можна масло-віск купити в Миколаєві через наш сайт.

Головне, при роботі з ним дотримуватися наступних правил:

 • перед використанням масло Осмо слід ретельно збовтати. Якщо воно зберігалося при низькій температурі, використовувати його рекомендується не раніше, ніж через добу перебування в приміщенні;
 • не потрібно наносити відразу багато складу. Щоб визначити оптимальну товщину шару, можна провести пальцем по щойно нанесеному маслу впоперек волокон. Якщо залишається більш світлий слід, значить, шар занадто товстий і масло потрібно ще розтерти;
 • впали зі щітки або пензлика волоски необхідно відразу видаляти з поверхні;
 • покривати маслом слід відразу всю поверхню мостини, бруса, деталі меблів, забарвлення якої повинна бути однорідною. Перерва навіть на півгодини призведе до того, що ділянки, оброблені в різний час, будуть відрізнятися за кольором;
 • при необхідності нанесення другого шару, роботи слід виконувати в тому ж порядку, але тільки після повного висихання першого шару;
 • якщо використовується швидко висихаючий склад, наносити його слід невеликими ділянками максимально швидко: вже через 15 хвилин масло висохне;
 • оптимальні умови сушіння – 23о С, вологість – 50%. При поганій вентиляції, високої вологості, низьких температурах для висихання олії Осмо буде потрібно більше часу.

Де і як придбати?

Для більш докладної інформації по продукції та нюансами роботи з ним, можна зв’язатися з нашими менеджерами, які допоможуть масло для дерева купити в Миколаєві. Також вони зорієнтують в правильному виборі засобу.