Олія OSMO в регіонах України

СУМИ

Масла Осмо для фарбування дерев’яних поверхонь лазні

Приміщення лазні виготовляють з деревини: штучні матеріали для нього не годяться. Натуральне дерево зближує з природою і зачіпає особливі «струни» душі. До деревини приємно торкатися, а її аромат, який при високій температурі інтенсивно поширюється по всьому приміщенню, цілюще впливає на весь організм.

Щоб всі ці позитивні властивості дерева зберігалися довгі роки, потрібно забезпечити йому надійний захист. У продажу можна знайти багато різних засобів, призначених для догляду за деревиною. Однак найкращим вибором будуть засоби від компанії Осмо – масло для дерева, купити в Сумах яке не складе труднощів.

Воно:

 • запобіжить утворенню бруду і пилу на поверхні;
 • підкреслить натуральний зовнішній вигляд природного матеріалу.

Ця німецька продукція наочно підтверджує, що вдале поєднання сучасних і традиційних технологій можливо.

Чому дерево потребує захисту?

Приміщення лазні може мати різні розміри. Воно може оснащуватися холом і передбанником, а також зоною, де часто знаходиться камін або піч. Оскільки повітря в цих приміщеннях нагрівається не сильно, їх стіни обробляють ясеневої, липової, кедрової, листяної і соснової деревиною.

Незалежно від породи дерево вразливе перед водою. Через високу вологість, що поєднується з теплом, на ньому утворюється цвіль. Вона не просто псує зовнішній вигляд стін, але й руйнує матеріал, проникаючи в його структуру. Міцність деревини через цвілі істотно зменшується, термін служби будови скорочується.

Слід заздалегідь подбати, щоб шкідлива цвіль не з`явилася, і купувати захисні засоби і масло Osmo в Суми: найкраще зробити це на нашому сайті.

Що потрібно захищати від вологості?

Необхідно проводити обробку захисним маслом всіх поверхонь: стін, стель, підлог, дверей, вікон, балок. Якщо в приміщенні знаходиться дерев’яні меблі, то її також слід захистити за допомогою масло-віск, купити в Сумах яке просто. Особливо це стосується тих предметів, які розташовуються поруч з джерелами тепла – з пічкою, наприклад.

Що можна використовувати для обробки дерев’яних поверхонь в лазні?

Речовини, які застосовуються для нанесення на дерев’яні поверхні, перш за все не повинні самі боятися води. Також вони повинні мати хорошу стійкість до перепадів температури. Звичайно, не можна забувати про безпеку для людини.

Засоби, які призначені для обробки деревини, підрозділяються на кілька типів залежно від:

 • складу;
 • властивостей;
 • ступеня захисту;
 • терміну дії.

Натуральні речовини

До натуральних засобів відносяться олія льону і тунгова олія без будь-яких штучних добавок, які прискорювали б процес сушіння або ще якимось чином впливали на властивості готової продукції. Всі ці склади сприяють утворенню вологовідштовхувального покриття і роблять поверхню деревини ще більш приємною на дотик.

Однак їх недолік в тому, що доводиться довго чекати, поки нанесений шар повністю висохне. Іноді доводиться чекати цілий тиждень.

Крім того, є у цих речовин і ще один серйозний мінус: вони недовговічні і забезпечують слабкий захист. При використанні таких олій настійно рекомендується додатково застосовувати віск, який посилить захист. При цьому перевагу краще віддати карнаубському воску: він буде виконувати покладену на нього функцію довше, ніж бджолиний віск.

Акрилатні лаки

Акрилатні речовини забезпечують надійний захист і при цьому нешкідливі для здоров’я. Вбираються в структуру дерева вони добре, але недостатньо глибоко. В результаті на поверхні утворюється тонка плівка. На ній можуть з’явитися тріщини при скачках температури.

Однак не будь-який акрилатний склад підходить для підлоги, адже багато хто з них мають слабку стійкість до стирання. А ідеально рівні поверхні несуть небезпеку, оскільки існує ймовірність посковзнутися і впасти.

Масла з твердим воском

Поєднання масел з твердими воском – засоби, які мають позитивні властивості різних захисних покриттів. Вони проникають глибоко, а захист забезпечують надовго.

Переваги масел ОСМО

На відміну від засобів з апельсиновою і лляною олією, продукція Осмо в Сумах:

 • не має запаху;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • після висихання не несе небезпеки для людини.

Крім того, масло Осмо (купити в Сумах ви можете, зателефонувавши на нашу телефону або написавши в зворотний зв’язок) має такі переваги:

 • створення еластичного покриття;
 • харчування дерева і зменшення ризику появи тріщин;
 • профілактика утворення цвілі;
 • універсальність;
 • економне використання (1-го літра вистачає на 24 м2);
 • створення красивих, гладких і приємних на дотик поверхонь, що особливо важливо для лазні: тут з ними контактують відкриті ділянки тіла.

Де можна придбати?

Придбати масло віск для дерева Суми можна в нашому магазині, зв’язавшись з менеджером. Наш інтернет-магазин доставляє продукцію по всій країні.