Олія OSMO в регіонах України

ВІННИЦЯ

Олія ОСМО – покриття, яке гарантує захист дерева!

Природно оброблені дерев’яні поверхні стають все популярнішими. Багато людей усвідомлюють їхню перевагу. Однак знайти потрібні засоби для обробки непросто. Дерево має бути не лише захищене від шкідливих факторів, а й добре виглядати у довгостроковій перспективі.
Олія OSMO для дерева – це продукт, що має всі необхідні властивості для досягнення цієї мети.

Фінішні покриття Осмо – купити масло віск для дерева у Вінниці

Безбарвне масло віск для дерева у Вінниці призначене для підлогових покриттів із масиву дерева, для дошок, OSB та пробкових поверхонь. Також воно підходить для обробки меблів, стільниць та клеєного дерева.

Масло з твердим воском посилює інтенсивність кольору природного матеріалу, є міцним, стійким до бруду та води, довговічним та надзвичайно міцним покриттям.

Кількість шарів, потрібних для нанесення:
• 2 – для необробленого дерева;
• 1 – для чистої поверхні без шліфування.

1 літра продукту достатньо для обробки 24 м2 площі в один шар.

Німецька олія для дерева виготовлена на основі природних рослинних інгредієнтів. Це олія соняшника, сої та натуральні мінеральні воски.

Обробка дерева олією – ціна та практичне керівництво

Правильно наносити масло Осмо слід невеликим шаром у напрямку текстури матеріалу, використовуючи спеціальну щітку Osmo, щітку для олії, або валика. Після нанесення розподілити по поверхні. Після висихання нанести повторно.

Усередині шаф та ящиків покриття наноситься невеликим шаром за допомогою пензля, тканини.

Особливості

Олії покращують природний колір деревини (постійний мокрий ефект). Занадто густе застосування та недостатня вентиляція призводять до затримки сушіння.

Ми рекомендуємо використовувати прозору олію Осмо для темних і міцних порід дерева, багатих на кольорові пігменти (венге, мербау та інші).

Через високу поглинаючу здатність пробкових поверхонь необхідно стежити за тим, щоб шар був тонким. На пробці потрібен більш тривалий час сушіння (не менше 24 годин).

Інтенсивні фарби Osmo

Інтенсивна фарба для дерева або кольорове масло, можна купити у Вінниці за доступною, офіційною ціною виробника через наш інтернет магазин. Фарба наноситься просто та не вимагає попередньої ґрунтовки.

Зверніть увагу, що ви завжди працюєте у напрямку текстури деревини. Для тонкого фарбування можна нанести декоративний віск губкою і рівномірно протирати протягом 20 хвилин. Якщо потрібні насичені кольори, покриття застосовується двічі. Фарба повинна добре просохнути між нанесенням.

У нормальних умовах клімату кольорове масло висихає 10-12 годин. Якщо температура низька або вологість повітря особливо висока, час висихання збільшується. Це покриття нешкідливе для людини, тварин та навколишнього середовища.

При виборі кольору слід враховувати, що фарби підсилюють натуральний колір матеріалу і надають постійний вологий ефект.

Декоративний віск не потрібно розбавляти, він одразу готовий до фарбування, але перед використанням його необхідно ретельно перемішати.

Де придбати і як замовити масло для дерева ОСМО?

На нашому сайті ви знайдете тільки оригінальні засоби від німецького виробника.
Скористайтеся наступними перевагами якісного обслуговування, купуючи захисну олію Осмо у Вінниці саме на нашому сайті:

• великий асортимент, який постійно оновлюється;
• широкий вибір відтінків;
• графік роботи – 6 днів на тиждень;
• серед населених пунктів, де можна придбати продукцію Осмо –
Вінниця та інші українські міста.

Бажаєте зробити замовлення, але залишилися питання? Із задоволенням на них відповімо. Зв’яжіться з нами по телефону, електронній пошті або в онлайн чаті.