Олія OSMO в регіонах України

БІЛА ЦЕРКВА

Масло Osmo для дерев’яних меблів

Фарбування – це найкращий варіант при проведенні реставраційних робіт або первинної обробки дерев’яних меблів.

Завдяки спеціальному маслу Осмо (Біла Церква пропонує асортимент на нашому сайті):

 • оновлюється зовнішній вигляд виробу;
 • отримується захист від негативного впливу зовнішніх факторів;
 • продовжується термін служби дерев’яних предметів.

Перш ніж масло для дерева купити в Білій Церкві, необхідно:

 1. Провести аналіз середовища, де буде відбуватися експлуатація меблів.
 2. Вивчити особливості предметів, які потребують фарбуванні.
 3. Не забути про вимоги до результатів обробки поверхонь з дерева.

Нюанси вибору масла для дерев’яних меблів

Щоб отримати якісний результат і максимально захистити поверхню від впливу навколишнього середовища, необхідно дати правильну оцінку наступним аспектам:

 1. Відтінок кольору. Зберегти натуральне забарвлення і текстуру деревини допоможуть безбарвні склади. Якщо обирати масло Osmo в Білій Церкві, яке має колірні пігменти, то предмет інтер’єру можна пофарбувати в будь-який відтінок. Це дозволить здійснити любу творчу фантазію.
 2. Як експлуатується виріб. Постійний сонячне світло, надмірна вологість, температурні зміни і ушкодження шкідливими мікроорганізмами і комахами – псують дерев’яні предмети інтер’єру. Уникнути це допоможуть спеціальні склади, що захищають вироби. Їх обирають, виходячи з наявності або відсутності ризику.
 3. Порода дерева. У листвяних порід – висока щільність, а для хвойних є характерним великий вміст смол. Ці особливості необхідно врахувати, вибираючи масло для дерев’яних меблів.

Як підготувати виріб до фарбування

Перш ніж наносити олію Осмо (купити в Білій Церкві можна через сайт самостійно або після спілкування з нашими менеджерами), поверхню необхідно підготувати. Для цього зчистити старі лакофарбові матеріали. Завдяки цьому новий склад буде рівномірно наноситися і більш глибоко проникати в структуру дерева.

Правильно підготуватися до фарбування допоможуть наступні рекомендації:

 1. Якщо на поверхні меблів зберіглося старе лакофарбове покриття, його необхідно зачистити за допомогою наждачного паперу. Застосовують папір з різним ступенем зернистості, починаючи від великої, потім – середня, а під кінець – дрібна. При первинної обробки поверхні потрібно як слід очистити її від бруду і пилу.
 2. Дефекти і подряпини, якщо такі є, усуваються до початку фарбувальних робіт. Використовуючи спеціальний шпатель і шпаклівку, вирівнюють поверхню. Як тільки шпаклівка висохне, її потрібно зашліфувати дрібної затіркою.
 3. Очищення меблевої поверхні виконується пилососом або сухою ганчіркою. Видаляється пил, бруд, що залишилася після шпаклівки та інші забруднення.

Нюанси фарбування дерев’яних виробів

Перш ніж починати працювати з маслом віск для дерева в Білій Церкві, виріб необхідно підготувати за наведеними вище рекомендаціями. Якщо температура навколишнього повітря нижче +5° С, то від лакофарбових робіт краще утриматися. В іншому випадку може скоротитися термін служби захисного покриття та збільшиться витрата фарбувальних матеріалів. При використанні дерев’яного виробу в місцях, де є високий рівень вологості, професіонали радять додатково застосувати просочення, котре відштовхує воду.

Щоб отримати захисний шар однакової товщини обробку починають з бічних поверхонь. Обробити важкодоступні місця і кути допоможе плоска малярська кисть. Склад наносять вздовж волокон деревини. Як тільки бічні сторони будуть пофарбовані, можна починати обробляти лицьову поверхню. Тут краще користуватися валиком. Якщо від фарби залишаються підтікання, то губка або ганчірка допоможуть їх прибрати.

Для отримання привабливості, блиску виробу, а також щоб його максимально захистити, радять наносити 2 шара. Перш ніж наносити 2-й шар, роблять перерву о 12 годині, щоб повністю висох склад нанесений 1-м.

Якщо предмет меблів містить елементи складної форми, то для їх обробки знадобиться тонка малярська кисть. Щоб лакофарбовий шар швидко просох потрібно створити певні умови: вологість – близько 55%, температура – +20° С.

Доступність придбання

Для купівля кольорового масла в Білій Церкві, достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Вони не тільки зорієнтують вас в грамотному виборі засобу, а й підкажуть нюанси нанесення і подальшого догляду за виробами.