Олія OSMO в регіонах України

ЗАПОРІЖЖЯ

Базові аспекти масла для дерева Осмо для роботи з зовнішніми і внутрішніми поверхнями

Деревина – популярний будматеріал, в якому поєднується величезна кількість позитивних властивостей. Побудована з неї будівля зможе прослужити понад сотню років, при цьому завжди залишаючись красивою і міцною.

Однак не варто забувати, що дерево погано може переносити вплив негативних факторів навколишнього середовища. Особливо швидко може загубити його вода. Якщо ж обробити поверхню дерев’яного виробу спеціальним засобом – масло-віск, купити в Запоріжжі яке можна на нашому сайті, воно буде надійно захищене від появи дефектів, таких як: тріщини, розбухання, цвіль.

Переваги масел ОСМО

Переваги масла для дерева, купити в Запоріжжі яке не складе труднощів, такі:

 • чудові антисептичні властивості, які ефективно запобігають появі цвілі, комах, тощо;
 • глибоке проникнення в структуру матеріалу, що виключає надлишок вологи і подальшу зміну форми матеріалу;
 • відсутність у складі шкідливих для атмосфери і людини компонентів, завдяки чому можливе застосування цього засобу для дерев’яних будівель без будь-яких обмежень;
 • підкреслення виразності і природної структури натурального матеріалу;
 • забезпечення можливості локального ремонту при появі невеликих дефектів;
 • збереження здатності матеріалу до повітрообміну з навколишнім середовищем (це запобігає пересиханню);
 • швидке висихання, завдяки чому зменшується тривалість роботи з нанесення на поверхню дерева захисної речовини;
 • профілактика негативного впливу сонячних променів і деструктивних процесів, при яких структура матеріалу змінюється незворотньо;
 • поліпшення естетичної привабливості будівлі за рахунок появи у деревини волого- і брудовідштовхуючих властивостей;
 • відсутність необхідності проводити попереднє шліфування.

Підготовка

Перед тим як почати обробляти будівлю маслом Осмо в Запоріжжі, необхідно виконати підготовку поверхні. Якщо не зробити цього, то ефективність захисного покриття буде знижена.

Головна умова – поверхня будівлі з деревини, перед обробкою маслом повинна бути абсолютно сухою і чистою. З цією метою її шліфують із застосуванням шліфувальні машини або наждачного паперу. Якщо на поверхні є дефекти, можна для їх усунення використовувати спеціальну суміш.

Наявні сліди деревинної смоли також підлягають видаленню. Найкраще для їх усунення використовувати чисту тканину, попередньо змочену в розчиннику.

Після того як буде проведена підготовка, слід приступити до основної роботи – до нанесення захисного шару на поверхню дерева. Максимального позитивного ефекту можна домогтися, якщо почати обробку маслом в перший день після завершення підготовки.

Як наноситься масло зовні?

Із зовнішнього боку дерев’яні стіни обов’язково повинні бути оброблені захисним антисептичним засобом. Якщо раніше така обробка не проводилася, то варто нанести шар антисептика по всій поверхні.

Коли антисептик висохне, можна починати наносити захисне масло віск для дерева (в Запоріжжі можливо придбати будь-який засіб, який представлено на сайті). Робити це слід в сонячний день, коли на вулиці тепло і сухо. У похмуру погоду ефективність обробки буде значно знижена.

Склад наносять широким пензлем з м’якою щетиною. Також можна застосовувати валик з мікрофібри.

Обробляючи зовнішні стіни дерев’яного будинку, необхідно пам’ятати про те, що дерево має поглинаючу здатність, ступінь якої залежить від наступних факторів:

 • породи;
 • обсягу смол в складі;
 • вологості.

Щоб зробити однорідний колір, потрібно постійно перемішувати масло і рівномірно розподіляти його по поверхні стін. Якісний захист буде забезпечений лише при нанесенні мінімум 2-х шарів.

Нанесення масла всередині будівлі

Внутрішню поверхню стін також слід обробляти в теплу погоду, найкраще – влітку. Оброблювані приміщення повинні добре вентилюватися. Для нанесення застосовується м’який пензель або валик з мікрофібри. Засіб потрібно розподіляти по поверхні рівномірно. У найбільш важкодоступних місцях застосовується тонкий пензлик. Надлишки речовини усувають сухою тканиною, яка не має ворсу.

 

Коли висохне перший шар, можна наносити наступний. На повне висихання потрібно кілька діб. Точний термін залежить від того, наскільки добре вентилюється кімната, а також від того, наскільки в’язким є масло.

Щоб стіни виглядали чудово, можна відполірувати їх м’якою тканиною.

Вибір масла

Німецька фірма пропонує масло Осмо купити в Запоріжжі і інших містах України. На сайті представлено широкий асортимент якісної олії для обробки деревини. Масло утворює на поверхні красиве матове або глянсове покриття. Засіб може бути кольоровим або безбарвним, завдяки чому можливий підбір найбільш відповідного варіанту для конкретного будинку або приміщення.

Продукція поставляється в готовому вигляді, розбавляти масло перед використанням немає необхідності. Засіб витрачається економно, а якщо дотримуватися всіх рекомендацій німецького виробника, то дерев’яна будівля буде надійно захищене від атмосферних опадів та інших факторів навколишнього середовища, які можуть надати на деревину негативний вплив.

Щоб довго насолоджуватися внутрішніми або зовнішніми поверхнями, рекомендуємо зателефонувати нашим менеджерам і купити масло Osmo в Запоріжжі.